PROGRAM WYKŁADÓW, 14 czerwca 2019 

 

12:00 

Wystawa sklepowa, która sprzedaje
W czasach, gdy przechodzący obok sklepu klienci coraz częściej wzrok koncentrują na swoich smartfonach, zdolność wystawy sklepowej do zwrócenia na siebie uwagi  jest ważniejsza niż kiedykolwiek dotąd. Co zrobić, by wystawa naszego sklepu zatrzymała klienta i zaprosiła go do środka? Dowiedz się, jak Twoje witryna pomoże Ci wyróżnić się od konkurencji i pozyskać klientów.


13:00

Jak pozyskać najlepszych sprzedawców?
Dzisiejszy rynek pracy należy do pracodawcy, czy do pracobiorcy? Proces pozyskiwania najlepszych sprzedawców jest podobny do ubiegania się o względy najlepszych klientów. Podczas wykładu dowiesz się, co zrobić, by najlepsi sprzedawcy chcieli pracować właśnie dla Ciebie.


14:00

Trendy w modzie damskiej na jesień i zimę 2019/20 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku
Dowiedz się czego pragnie klient, a potem mu to sprzedaj – twierdzą najlepsi sprzedawcy. Biżuterię dobieramy często do innych elementów garderoby, dlatego wiedza o tym, co będzie modne w kolenym seonie pomoże Ci lepiej się do niego przygotować, by spełnić oczekiwania Twoich klientów. 


15:00

Sztuka finalizacji sprzedaży
Finał wieńczy dzieło – mówi stare przysłowie. Skorzystaj ze sprawdzonych technik finalizacji sprzedaży, by Twoje rozmowy sprzedażowe z klientami jak najczęściej kończyły się sukcesem.


16:00 

Jak sobie radzić z obiekcjami klientów?
Czy ktoś nam obiecywał, że sprzedaż będzie zawsze lekka, łatwa i przyjemna? Tytuł jednej z amerykańskich lektur sprzedaży twierdzi, że „sprzedaż zaczyna się, gdy klient mówi NIE”. Jak od „NIE” przejść do „TAL”? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz podczas tego wykładu.
 

DO GÓRY